Symbal Communication

Team Symbal

Hallå där, det är vi som jobbar på Symbal!

Anders Bergelin

Sales manager
+46 70 845 62 52
anders.bergelin@symbal.com

Jason Ross

Concept Designer
+46 72 328 86 58
jason.ross@symbal.com

Johan Evander

Concept & visual designer
+46 70 774 51 06
johan.evander@symbal.com

Kim Pålsson

Post Production Producer
+46 70 834 77 90
kim.palsson@symbal.com

Peter Gustafson

CEO
+46 70 845 62 62
peter.gustafson@symbal.com

Sofia Tingestedt

Junior Project Manager
+46 70 348 51 62
sofia.tingestedt@symbal.com

Barre

Barre Majewski

Post Production Producer
+46 73 96 462 87
barre.majewski@symbal.com

Jeanette Örneberg

Administrator
+46 70 920 70 75
jeanette.orneberg@symbal.com

Karolina Ellfors

Senior Project Manager
+46 72 584 48 00
karolina.ellfors@symbal.com

Lars Möldener

Concept Designer
+46 70 845 12 18
lars.moldener@symbal.com

Petter Lundmark

Digital Concept Developer
+46 70 287 81 18
petter.lundmark@symbal.com

Gunilla Sandgren

Senior Project Manager
+46 70 963 24 65
gunilla.sandgren@symbal.com

Joel Carlson

Post Production Producer
+46 72 250 77 16
joel.carlson@symbal.com

Karin Söderholm

Concept & visual designer
+46 73 866 64 56
karin.soderholm@symbal.com

Peter Addin

Senior Film Creative
+46 70 999 77 90
peter.addin@symbal.com

Sara Ahlberg

Senior Change Communication Creator
+46 73 232 36 01
sara.ahlberg@symbal.com

Några av våra kunder

Våra kundcase

Vi stöttar företag genom att engagera människor - både medarbetare och kunder. Vi fokuserar på hur man motiverar människor, accelererar och får företaget att förflytta sig framåt - mot målet. Se mer från några av våra tidigare projekt!